Zpěv

Anet

Žena, které žádný žánr není cizí. Opravdu! Má hrdlo čistě ryzí. Hlas tak silný, že praskají okenní tabulky.

Hanny M.

Křehká žena s mocným hlasem ve svém hrdle.

Dechová sekce

Johny Gardenko
Trumpeta

Nejvytíženější hudebník ansámblu. Musí se bránit tomu, aby se jeho hudební život nestal promiskuitní záležitostí. Žádná z kapel v širokém okolí totiž nedokáže odolat sametovému zvuku jeho trubky. Všechny ho chtějí mít!

Lu(c)ky
Klarinet, Saxofon

O jeho jméně se vedou různé studie, ale ta naše je ta správná. Opravdu je to "šťastný" chlapec. Luckyho na ulici vždy poznáte, je to takový iluzionista - jeho motto zní: "MLHA PŘEDE MNOU, MLHA ZA MNOU a MLHA SE MNOU...."

Bond
Pozoun

007 je proti tomuto muži jen pouhý šumař. Jeho zbraní je trombone - jeho revírem - všechna podia, bary a společenské tvary. Kdo viděl jeho nepřehlédnutelný hnědý kufřík.........tak ví

R.O. Man
Saxofon

Náš současný kapelník svou kariéru započal jako malý chlapec hrou na list šťovíku a stonek pampelišky. Toto své umění dotáhl k absolutní virtuozitě. Poté se stal universálním saxofonistou a vůdčí osobností formace Zákaz stání.

Rytmická sekce

Hrubass
Basa

Zná nazpaměť všechny důležité konstanty včetně frekvence komorního A. Jeho nástroj proto nikdy nezní falešně.

Skalič
Klavír

Černobílou klaviaturu střídá za počítačovou klávesnici. Pochází z lékařské rodiny a svou přítomností resuscitoval činnost kapely. Klaní se hudebnímu umu své třídní učitelky.

Čoky
Bicí

Následník trůnu slavného bubenického rodu. Na koncert jezdí zásadně s plnou sestavou a arsenálem paliček.

Bob Machacek
Kytara, Zpěv

Legendární gymnasiální kytarista a zpěvák, autor nezapomenutelného hitu Gymnázium Holice. Pouze spiknutí mocných mu zabránilo v tom, aby se stal blyštivou hvězdou show businessu. Vystupuje zásadně s ochrankou.